Regression equations for predicting the size of unerupted canines and premolars in an Iranian population: a pilot study


چاپ صفحه
پژوهان
صفحه نخست سامانه
چکیده مقاله
چکیده مقاله
نویسندگان
نویسندگان
دانلود مقاله
دانلود مقاله
علوم پزشکی مشهد
علوم پزشکی مشهد

نویسندگان: علیرضا صراف شیرازی , مریم طالبی , فاطمه مظهری , ایمان پریسای

کلمات کلیدی:

نشریه: J Contemp Dent Pract, 11(5):033-40,,1389

اطلاعات کلی مقاله
hide/show

کد مقاله 89088
عنوان فارسی مقاله
عنوان لاتین مقاله Regression equations for predicting the size of unerupted canines and premolars in an Iranian population: a pilot study
نوع مقاله اصیل پژوهشی -original Article
IF
عنوان نشریه J Contemp Dent Pract
نوع نشریه خارجی ایندکس شده
نمایه نامه بین المللی PMC
نمایه شدن در ESCI
شماره نشریه 11(5):033-40
دوره
سال انتشار 1389
سال میلادی 2010
آدرس لینک مقاله/ همایش در شبکه اینترنت
ISSN
DOI
آیا مقاله منتج از پایان نامه می باشد؟
کد پایان نامه
منبع استخراج مقاله

چکیده مقاله
hide/show


نویسندگان
hide/show

نویسنده نفر چندم مقاله
علیرضا صراف شیرازیسوم
مریم طالبیاول و مسئول
فاطمه مظهریچهارم
ایمان پریسایدوم

دانلود مقاله
hide/show

نام فایل تاریخ درج فایل اندازه فایل دانلود